Oddílové rekordy - žáci

Letní soustředění Litomyšl - informace | Wels - 18.-19.5. - výsledky | KPŽ Rumburk - výsledky | Praha 2024 1.6. - Přihlášení | KPŽ Litoměřice - přihlášení | MČR Olomouc

Nejlepší letošní výkony   Oddílové rekordy   Rekordy žáků

50 m znak
8 let
StudentTobias20100:38,502018
 
BednaříkováBarbora20020:47,752010
9 let
RychlýJan20140:37,822023
 
BoříkováBarbora20080:43,962017
10 let
RychlýJan20140:37,822024
 
DanešováZuzana19760:41,201986
11 let
NovotnýLukáš20050:37,702016
 
ČernáSára20060:36,802017
12 let
StrížVojtěch20020:34,552014
 
KomínkováPavlína20100:35,162022
13 let
KlemptOtakar19780:31,701991
 
ČernáSára20060:34,332019
14 let
StrížVojtěch20020:31,002016
 
ČernáSára20060:32,632020
ml.d.
PrůdekJan20030:29,562019
 
ČernáSára20060:32,122021
st.d.
VeverkaJakub19850:29,742003
 
ČervinkováEmma20040:33,222022
100 m znak
8 let
StudentTobias20101:29,172018
 
KomínkováPavlína20101:45,202018
9 let
RychlýJan20141:23,932023
 
BoříkováBarbora20081:34,602017
10 let
NovotnýLukáš20051:22,102015
 
KomínkováPavlína20101:26,592020
11 let
VeverkaJakub19851:18,221996
 
KomínkováPavlína20101:21,092021
12 let
KlemptOtakar19781:15,701990
 
KomínkováPavlína20101:14,362022
13 let
KlemptOtakar19781:10,001991
 
KomínkováPavlína20101:13,672023
14 let
KlemptOtakar19781:07,901992
 
BoříkováBarbora20081:11,752022
ml.d.
VeverkaJakub19851:04,122001
 
ČernáSára20061:09,622021
st.d.
VeverkaJakub19851:03,282003
 
ČervinkováEmma20041:12,592022
200 m znak
8 let
StudentTobias20103:13,422018
 
BoříkováBarbora20084:12,802016
9 let
RychlýJan20142:56,082023
 
BednaříkováBarbora20023:34,502011
10 let
RychlýJan20142:53,292024
 
DanešováZuzana19763:06,501986
11 let
VeverkaJakub19852:44,551996
 
DanešováZuzana19762:51,301987
12 let
VeverkaJakub19852:39,871997
 
KomínkováPavlína20102:40,652022
13 let
KlemptOtakar19782:30,301991
 
KlímováRebecca19972:40,842010
14 let
KlemptOtakar19782:23,581992
 
KlímováRebecca19972:31,502011
ml.d.
VeverkaJakub19852:15,172001
 
ČernáSára20062:33,882021
st.d.
VeverkaJakub19852:15,202003
 
BrabencováDagmar19852:40,302003
50 m prsa
8 let
StudentTobias20100:45,582018
 
BednaříkováBarbora20020:48,202010
9 let
NovotnýLukáš20050:43,702014
 
SmrčkováPavlína20060:47,002015
10 let
NovotnýLukáš20050:44,102015
 
BednaříkováBarbora20020:42,902012
11 let
PrůdekJan20030:42,872014
 
StudentováValentýna20060:39,702017
12 let
JáčTomáš20070:35,952019
 
StudentováValentýna20060:37,802018
13 let
JáčTomáš20070:34,212020
 
KomínkováPavlína20100:35,752023
14 let
PrůdekJan20030:33,632017
 
KomínkováPavlína20100:35,982024
ml.d.
PrůdekJan20030:30,342019
 
ČernáSára20060:36,112022
st.d.
PrůdekJan20030:30,072021
 
NovotnáMonika20010:39,172018
100 m prsa
8 let
StudentTobias20101:41,652018
 
BednaříkováBarbora20021:46,502010
9 let
StudentTobias20101:41,222019
 
BednaříkováBarbora20021:42,602011
10 let
KrausJaroslav19781:34,901988
 
StudentováValentýna20061:33,692016
11 let
VeverkaVáclav20111:30,952022
 
KomínkováPavlína20101:25,082021
12 let
JáčTomáš20071:15,572019
 
KomínkováPavlína20101:18,582022
13 let
PrůdekJan20031:14,952016
 
KomínkováPavlína20101:14,402023
14 let
PrůdekJan20031:11,722017
 
KomínkováPavlína20101:15,832024
ml.d.
PrůdekJan20031:05,702019
 
ČernáSára20061:18,852022
st.d.
PrůdekJan20031:04,742021
 
BláhováLucie19831:25,512000
200 m prsa
8 let
StudentTobias20103:37,512018
 
BednaříkováBarbora20024:00,902010
9 let
NovotnýLukáš20053:39,302014
 
BednaříkováBarbora20023:43,602011
10 let
ProcházkaOndřej19753:23,401985
 
KomínkováPavlína20103:26,862020
11 let
VeverkaVáclav20113:07,572022
 
KomínkováPavlína20102:59,412021
12 let
JáčTomáš20072:47,642019
 
KomínkováPavlína20102:45,542022
13 let
PrůdekJan20032:43,982016
 
KomínkováPavlína20102:39,882023
14 let
PrůdekJan20032:35,212017
 
KomínkováPavlína20102:43,132024
ml.d.
PrůdekJan20032:29,482018
 
KlímováRebecca19972:53,102012
st.d.
PrůdekJan20032:24,112021
 
BláhováLucie19833:08,002001
50 m motýlek
8 let
StudentTobias20100:40,182018
 
KomínkováPavlína20100:47,572018
9 let
RychlýJan20140:36,502023
 
KomínkováPavlína20100:43,302019
10 let
RychlýJan20140:35,302024
 
KomínkováPavlína20100:37,742020
11 let
BrázdaMarek20060:35,252017
 
ČernáSára20060:33,752017
12 let
KlemptOtakar19780:33,501990
 
ČernáSára20060:33,282018
13 let
BrázdaMarek20060:31,322019
 
ČernáSára20060:31,692019
14 let
BrázdaMarek20060:28,942020
 
ČernáSára20060:30,792020
ml.d.
PrůdekJan20030:27,632019
 
ČernáSára20060:29,922021
st.d.
PrůdekJan20030:26,912021
 
ČervinkováEmma20040:31,302022
100 m motýlek
8 let
StudentTobias20101:29,422018
 
BoříkováBarbora20082:20,202016
9 let
RychlýJan20141:24,402023
 
VachulkováŠtěpánka19961:54,502005
10 let
HodekMiroslav19761:25,901986
 
KomínkováPavlína20101:30,702020
11 let
BrázdaMarek20061:19,952017
 
KomínkováPavlína20101:17,442021
12 let
HodekMiroslav19761:12,301988
 
ČernáSára20061:16,222018
13 let
BrázdaMarek20061:08,602019
 
ČernáSára20061:12,422019
14 let
BrázdaMarek20061:03,932020
 
ČernáSára20061:11,142020
ml.d.
BrázdaMarek20061:00,582021
 
ČernáSára20061:09,312021
st.d.
PrůdekJan20030:59,762021
 
ČervinkováEmma20041:13,322022
200 m motýlek
9 let
HodekMiroslav19763:36,801985
 
BednaříkováBarbora20024:17,902011
10 let
PenerFilip19983:45,102008
 
MrnkováLucie19903:48,802000
11 let
HodekMiroslav19762:51,301987
 
ČernáSára20063:04,962017
12 let
HodekMiroslav19762:42,901988
 
StudentováValentýna20062:54,992018
13 let
HodekMiroslav19762:29,201989
 
BoříkováBarbora20082:50,152021
14 let
BrázdaMarek20062:25,222020
 
BrabencováDagmar19852:44,001999
ml.d.
BrázdaMarek20062:19,252021
 
BrabencováDagmar19852:44,082000
st.d.
VeverkaJakub19852:19,602002
 
BrabencováDagmar19852:50,702002
50 m volný způsob
8 let
StudentTobias20100:34,242018
 
KomínkováPavlína20100:40,602018
9 let
RychlýJan20140:32,572023
 
BoudníkováLucie20130:37,092022
10 let
RychlýJan20140:32,052024
 
BoudníkováLucie20130:34,022023
11 let
VeverkaJakub19850:31,311996
 
MikulkováMichaela19950:31,502006
12 let
JáčTomáš20070:28,422019
 
MikulkováMichaela19950:30,772007
13 let
StrížVojtěch20020:27,102015
 
MikulkováMichaela19950:29,302008
14 let
StrížVojtěch20020:26,202016
 
KlímováRebecca19970:28,902011
ml.d.
PrůdekJan20030:25,752019
 
ČernáSára20060:28,122022
st.d.
JanásekDaniel19960:24,802014
 
ČervinkováEmma20040:29,922022
100 m volný způsob
8 let
StudentTobias20101:18,562018
 
BoudníkováLucie20131:35,692021
9 let
RychlýJan20141:14,152023
 
BoudníkováLucie20131:24,432022
10 let
RychlýJan20141:11,302024
 
BoudníkováLucie20131:14,682023
11 let
VeverkaJakub19851:08,091996
 
ČernáSára20061:10,192017
12 let
StrížVojtěch20021:02,602014
 
KomínkováPavlína20101:08,122022
13 let
JáčTomáš20071:00,422020
 
ČernáSára20061:05,182019
14 let
StrížVojtěch20020:57,302016
 
KlímováRebecca19971:02,002011
ml.d.
HoraBohumil19980:56,102014
 
ČernáSára20061:01,002022
st.d.
PrůdekJan20030:53,682021
 
BrabencováDagmar19851:06,202003
200 m volný způsob
8 let
StudentTobias20102:55,402018
 
BednaříkováBarbora20023:27,802010
9 let
StudentTobias20102:44,652019
 
BoudníkováLucie20133:08,722022
10 let
ProcházkaOndřej19752:38,001985
 
BoudníkováLucie20132:44,402023
11 let
VeverkaJakub19852:24,241996
 
DanešováZuzana19762:36,101987
 
PlacháKateřina19762:36,101987
12 let
StrížVojtěch20022:16,252014
 
VachulkováPetra19932:28,622005
13 let
HodekMiroslav19762:12,901989
 
VopatováVeronika20022:24,512015
14 let
KlemptOtakar19782:07,731992
 
KlímováRebecca19972:15,892011
ml.d.
HoraBohumil19982:01,022014
 
ČernáSára20062:15,912022
st.d.
VeverkaJakub19851:59,872002
 
BrabencováDagmar19852:23,402002
400 m volný způsob
8 let
StudentTobias20106:11,602018
 
BednaříkováBarbora20027:10,302010
9 let
RychlýJan20145:38,282023
 
BednaříkováBarbora20026:41,802011
10 let
ProcházkaOndřej19755:28,701985
 
PlacháKateřina19766:01,601986
11 let
VeverkaJakub19854:58,541996
 
PlacháKateřina19765:22,301987
12 let
StrížVojtěch20024:50,002014
 
PlacháKateřina19765:12,201988
13 let
HodekMiroslav19764:42,501989
 
ČernáSára20065:00,892019
14 let
KlemptOtakar19784:41,901992
 
KlímováRebecca19974:51,752011
ml.d.
HoraBohumil19984:26,692013
 
ČernáSára20064:51,482022
st.d.
VeverkaJakub19854:20,802003
 
BrabencováDagmar19855:03,002002
800 m volný způsob
8 let 
BednaříkováBarbora200214:23,302010
9 let
VeverkaJakub198512:45,101994
 
NovotnáMonika200117:28,602010
10 let
ProcházkaOndřej197511:09,401985
 
PlacháKateřina197612:06,601986
11 let
ProcházkaOndřej197510:48,401986
 
PlacháKateřina197610:57,601987
12 let
ProcházkaOndřej19759:58,301987
 
PlacháKateřina197610:37,801988
13 let
HodekMiroslav197610:03,901989
 
ČernáSára200610:24,682019
14 let
HoraBohumil19989:43,282012
 
KlímováRebecca19979:55,482011
ml.d.
HoraBohumil19989:09,232013
 
KlímováRebecca199710:06,402012
st.d.
VeverkaJakub19859:00,902002
 
VachulkováPetra199310:43,502011
1500 m volný způsob
9 let
KočárekJan197225:26,501981
 
10 let
VeverkaJakub198522:12,101995
 
11 let
ProcházkaOndřej197520:21,701986
 
ČernáSára200623:29,002017
12 let
ProcházkaOndřej197518:51,601987
 
VopatováVeronika200222:07,772014
13 let
HodekMiroslav197618:48,301989
 
ČernáSára200619:47,862019
14 let
HoraBohumil199818:10,382012
 
PaškováTereza200223:40,002016
ml.d.
VeverkaJakub198517:30,702001
 
ČernáSára200620:02,302021
st.d.
VeverkaJakub198516:54,302002
 
BláhováLucie198321:03,502000
100 m polohový závod
8 let
StudentTobias20101:27,402018
 
BednaříkováBarbora20021:40,292010
9 let
RychlýJan20141:25,002023
 
KomínkováPavlína20101:33,812019
10 let
RychlýJan20141:22,912024
 
BoudníkováLucie20131:27,832023
11 let
NovotnýLukáš20051:23,092015
 
KomínkováPavlína20101:18,302021
12 let
JáčTomáš20071:11,582019
 
KomínkováPavlína20101:15,062022
13 let
KlemptOtakar19781:09,401991
 
KomínkováPavlína20101:10,942023
14 let
StrížVojtěch20021:07,502016
 
KomínkováPavlína20101:10,332024
ml.d.
PrůdekJan20031:01,012019
 
ČernáSára20061:09,022022
st.d.
PrůdekJan20031:00,032021
 
ČervinkováEmma20041:16,102022
200 m polohový závod
8 let
StudentTobias20103:12,732018
 
BednaříkováBarbora20023:43,702010
9 let
RychlýJan20143:07,332023
 
BednaříkováBarbora20023:31,802011
10 let
RychlýJan20142:56,212024
 
DanešováZuzana19763:09,401986
11 let
KlemptOtakar19782:50,201989
 
KomínkováPavlína20102:48,202021
12 let
StrížVojtěch20022:38,002014
 
KomínkováPavlína20102:42,042022
13 let
KlemptOtakar19782:33,101991
 
KomínkováPavlína20102:36,232023
14 let
KlemptOtakar19782:25,261992
 
KomínkováPavlína20102:32,742024
ml.d.
PrůdekJan20032:15,892019
 
ČernáSára20062:35,002021
st.d.
PrůdekJan20032:14,622021
 
NovotnáMonika20012:48,322018
400 m polohový závod
10 let
RychlýJan20146:20,212024
 
BednaříkováBarbora20027:35,102012
11 let
ProcházkaOndřej19756:01,401986
 
DanešováZuzana19766:23,101987
12 let
KlemptOtakar19785:44,301990
 
KomínkováPavlína20105:45,892022
13 let
KlemptOtakar19785:24,501991
 
BoříkováBarbora20085:35,782021
14 let
KlemptOtakar19785:08,361992
 
KomínkováPavlína20105:25,432024
ml.d.
PrůdekJan20035:02,382019
 
KlímováRebecca19975:27,602012
st.d.
PrůdekJan20034:52,112021
 
BláhováLucie19835:59,802000