Varnsdorf 2020

Memoriál Jaroslava Jezbery - Chomutov 27.4. - přijatí

18. ledna jsme vyrazili na Velkou cenu města Varnsdorf. Výprava čítala 30 plavců v žákovských kategoriích. Pro některé mladší plavce to byly první závody mimo mostecký bazén. Pro ty starší první test po Vánoční přestávce. Plavci absolvovali maraton 125 startů, který zabral téměř celý den.

Nejvíce se dařilo trojici nejstarších: Tomáš Jáč, Marek Brázda a Sára Černá se ve všech svých startech postavili na stupně vítězů a získali dohromady 18 diplomů a spoustu drobných sladkostí. Z mladších plavců se na stupně vítězů prosadil Václav Veverka, který vybojoval první a druhé místo na tratích 50m a 100m prsa. Shodně druhé a třetí místo vybojovali Petr Hejč a Jan Šindler na tratích 50m a 100m znak. Na stupně vítězů se postavili i Aleš Trunschka a Ondřej Brázda oba v disciplíně 50m znak.

Většina startů končila nejlepšími osobními výkony, za což všem plavcům gratuluji.