Děčínských sprintů se zúčastnili i mostečtí plavci a přivezli si medaile!

Memoriál Jaroslava Jezbery - Chomutov 27.4. - přijatí

Děčínské sprinty 2019 v krytém plaveckém bazénu se uskutečnili v sobotu 3. listopadu. Za mostecké plavce bylo nominováno 7 plavců.

Všichni soutěžili v dopoledních a odpoledních rozplavbách, hlavní cenou závodů byla cena primátora ve volném způsobu na 50 m ve všech věkových kategorii. Do finále velké ceny se probojoval devítiletý Tomáš Augustín, který se umístil na 3. místě. Ani ostatní závodníci nezaháleli a vybojovali si medaile: osmiletý Václav Veverka 1. místo za 50 m prsa a 3. místo za 100m prsa, devítiletá Pavlína Komínková 1. místo za 50 m 2. místo za 100 m prsa a 3. místo za 100 m polohový závod. Dalším medailistou byl dvanáctiletý Tomáš Jač, který získal první druhá i třetí místa.

Pokud chcete vidět naše plavce v akci, přijďte se podívat v sobotu 9. 11. 2019 na Aquadrom na Velkou cenu města Mostu – Memoriál Jiřího Vachulky, kterého se zúčastní 350 plavců z 22 plaveckých oddílů. Všichni jste vítáni.