Mostečtí plavci vyjeli na závody do Lovosic a Litoměřic

Praha Radlice - výsledky | Jarní cena nejmladšího žactva Chomutov 23.3. - výsledky | Mostecké oddílové závody 4.4. | Kraulařský víceboj Bílina 6.4. - přihlášení | Jarní cena Prahy

Starší plavci závodili v sobotu v Litoměřicích, ti mladší potom v neděli v Lovosicích.

Po komplikovaném trénování v září kdy oddíl dojížděl až na čtyři bazény: v Chomutově, Litvínově, Bílině a na zdravotní škole v Mostě se plavci dosáhli střídavých úspěchů V Litoměřicích se představilo pouze šest našich plavců. Z těch se nejvíce dařilo Valentýně Studentové, která na 100 a 200 m prsa shodně obsadila 3. místa.

Do Lovosic odjelo osm plavců (na fotografii). Všem se ve svých kategoriích podařilo probojovat na stupně vítězů. Na nejvyšší stupínek se 4x postavil Tobias Student. Na 100m prsa zvítězil Tomáš Jač a zvítězila i Eliška Racková na 50m motýlek.