Mostečtí plavci sbírali medaile na poháru v Děčíně.

Praha Radlice - výsledky | Jarní cena nejmladšího žactva Chomutov 23.3. - výsledky | Mostecké oddílové závody 4.4. | Kraulařský víceboj Bílina 6.4. - přihlášení | Jarní cena Prahy

Mladí plavci po dlouhé době měli příležitost plavat na 25m bazénu. Výsledkem bylo výrazné zlepšení osobních výkonů. Se zlepšenými časy přišla i spousta medailových pozic.

Nejvíce se dařilo třináctileté Báře Boříkové, která třikrát zvítězila (100m znak, 100m a 200m prsa), dále byla druhá na 200m polohový závod a třetí na poloviční trati.
Pavlína Komínková zvítězila v kategorii jedenáctiletých žaček na 50m a 100m prsa, druhá místa si odvezla za 50m motýlek a 100m polohově. Na 100m polohově časem 1:18,30 vytvořilo nový oddílový rekord 11-ti letých žaček.
Mezi vítěze se zařadil na 100m a 200m prsa Tomáš Jáč, na 100m polohově přidal třetí místo.
Nela Rulfová vybojovala druhé místo na 200m volný způsob a třetí skočila na trati 100m znak. Václav Veverka vyplaval druhé místo na 100m prsa, na poloviční trati byl třetí.
Tomáš Augustín, Petr Hejč a Ondřej Brázda potěšili nejlepšími osobními výkony.