úvodní stránka
plánované závodyvýsledky závodůpřípravka plavcůčasy plavcůdocházkaoddílové rekordyfotogaleriemetodikaplavecké pomůckyinformace závody

                               Oddílové rekordy žáků

                          Oddílové rekordy dlouhodobé

Plavecký klub Most
oddílové rekordyplavecká technika

    50 m znak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Veverka

Jakub

1985

 0:48,20

1993

 

Bednaříková

Barbora

2002

 0:47,75

2010

9 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 0:41,40

2014

 

Černá

Sára

2006

 0:44,48

2015

10 let

 

Klempt

Otakar

1978

 0:38,90

1988

 

Danešová

Zuzana

1976

 0:41,20

1986

11 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 0:37,70

2016

 

Danešová

Zuzana

1976

 0:39,40

1987

12 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 0:34,55

2014

 

Vopatová

Veronika

2002

 0:36,80

2014

13 let

 

Klempt

Otakar

1978

 0:31,70

1991

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 0:34,88

2009

14 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 0:31,00

2016

 

Klímová

Rebecca

1997

 0:33,30

2011

ml.d.

 

Míka

Jakub

2000

 0:30,16

2015

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 0:33,20

2011

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 0:29,74

2003

 

Brabencová

Dagmar

1985

 0:35,00

2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  100 m znak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Ivanov

Jakub

1992

 1:46,10

2000

 

Bednaříková

Barbora

2002

 1:45,30

2010

9 let

 

Veverka

Jakub

1985

 1:32,00

1994

 

Klímová

Rebecca

1997

 1:37,80

2006

10 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 1:22,10

2015

 

Plachá

Kateřina

1976

 1:27,00

1986

 

 

 

 

 

 

 

 

Danešová

Zuzana

1976

 1:27,00

1986

11 let

 

Veverka

Jakub

1985

 1:18,22

1996

 

Danešová

Zuzana

1976

 1:21,10

1987

12 let

 

Klempt

Otakar

1978

 1:15,70

1990

 

Danešová

Zuzana

1976

 1:21,00

1988

13 let

 

Klempt

Otakar

1978

 1:10,00

1991

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 1:16,06

2009

14 let

 

Klempt

Otakar

1978

 1:07,90

1992

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 1:12,28

2010

ml.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 1:04,12

2001

 

Klímová

Rebecca

1997

 1:12,00

2012

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 1:03,28

2003

 

Brabencová

Dagmar

1985

 1:15,20

2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  200 m znak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Lexa

Jakub

1996

 4:30,57

2004

 

Boříková

Barbora

2008

 4:12,80

2016

9 let

 

Veverka

Jakub

1985

 3:25,70

1994

 

Bednaříková

Barbora

2002

 3:34,50

2011

10 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 3:02,30

2015

 

Danešová

Zuzana

1976

 3:06,50

1986

11 let

 

Veverka

Jakub

1985

 2:44,55

1996

 

Danešová

Zuzana

1976

 2:51,30

1987

12 let

 

Veverka

Jakub

1985

 2:39,87

1997

 

Danešová

Zuzana

1976

 2:50,40

1988

13 let

 

Klempt

Otakar

1978

 2:30,30

1991

 

Klímová

Rebecca

1997

 2:40,84

2010

14 let

 

Klempt

Otakar

1978

 2:23,58

1992

 

Klímová

Rebecca

1997

 2:31,50

2011

ml.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 2:15,17

2001

 

Klímová

Rebecca

1997

 2:37,40

2012

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 2:15,20

2003

 

Brabencová

Dagmar

1985

 2:40,30

2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   50 m prsa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 0:51,80

1983

 

Bednaříková

Barbora

2002

 0:48,20

2010

9 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 0:43,70

2014

 

Smrčková

Pavlína

2006

 0:47,00

2015

10 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 0:44,10

2015

 

Bednaříková

Barbora

2002

 0:42,90

2012

11 let

 

Průdek

Jan

2003

 0:42,87

2014

 

Mrnková

Lucie

1990

 0:44,03

2001

12 let

 

Průdek

Jan

2003

 0:37,30

2015

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 0:41,10

2008

13 let

 

Průdek

Jan

2003

 0:34,56

2016

 

Pospíšilová

Kateřina

2004

 0:39,53

2017

14 let

 

Míka

Jakub

2000

 0:34,70

2014

 

Klímová

Rebecca

1997

 0:37,50

2011

ml.d.

 

Míka

Jakub

2000

 0:32,97

2015

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 0:38,00

2011

st.d.

 

Vaisocher

Daniel

1983

 0:31,35

2001

 

Bláhová

Lucie

1983

 0:39,59

2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  100 m prsa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 1:52,30

1983

 

Bednaříková

Barbora

2002

 1:46,50

2010

9 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 1:42,30

2014

 

Bednaříková

Barbora

2002

 1:42,60

2011

10 let

 

Kraus

Jaroslav

1978

 1:34,90

1988

 

Studentová

Valentýna

2006

 1:33,69

2016

11 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 1:31,00

1986

 

Studentová

Valentýna

2006

 1:28,88

2017

12 let

 

Průdek

Jan

2003

 1:20,78

2015

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 1:27,72

2008

13 let

 

Průdek

Jan

2003

 1:14,95

2016

 

Pospíšilová

Kateřina

2004

 1:27,03

2017

14 let

 

Průdek

Jan

2003

 1:14,50

2017

 

Klímová

Rebecca

1997

 1:23,80

2011

ml.d.

 

Klempt

Otakar

1978

 1:11,20

1994

 

Klímová

Rebecca

1997

 1:22,20

2012

st.d.

 

Vaisocher

Daniel

1983

 1:08,95

2001

 

Bláhová

Lucie

1983

 1:25,51

2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  200 m prsa

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Klempt

Martin

1982

 5:15,20

1990

 

Bednaříková

Barbora

2002

 4:00,90

2010

9 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 3:39,30

2014

 

Bednaříková

Barbora

2002

 3:43,60

2011

10 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 3:23,40

1985

 

Mrnková

Lucie

1990

 3:27,40

2000

11 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 3:12,70

1986

 

Studentová

Valentýna

2006

 3:04,53

2017

12 let

 

Průdek

Jan

2003

 2:53,20

2015

 

Novotná

Monika

2001

 3:10,03

2013

13 let

 

Průdek

Jan

2003

 2:43,98

2016

 

Klímová

Rebecca

1997

 3:02,57

2010

14 let

 

Průdek

Jan

2003

 2:42,51

2017

 

Klímová

Rebecca

1997

 3:01,00

2011

ml.d.

 

Míka

Jakub

2000

 2:41,30

2015

 

Klímová

Rebecca

1997

 2:53,10

2012

st.d.

 

Vaisocher

Daniel

1983

 2:28,23

2001

 

Bláhová

Lucie

1983

 3:08,00

2001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   50 m motýlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 0:52,40

2013

 

Bednaříková

Barbora

2002

 0:51,22

2010

9 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 0:40,27

2014

 

Černá

Sára

2006

 0:46,51

2015

10 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 0:37,10

1986

 

Poláková

Iveta

1970

 0:40,00

1980

11 let

 

Klempt

Otakar

1978

 0:35,70

1989

 

Černá

Sára

2006

 0:36,84

2017

12 let

 

Klempt

Otakar

1978

 0:33,50

1990

 

Mikulková

Michaela

1995

 0:35,60

2007

13 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 0:31,41

2015

 

Mikulková

Michaela

1995

 0:34,50

2008

14 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 0:29,92

2016

 

Brabencová

Dagmar

1985

 0:33,85

1999

ml.d.

 

Klempt

Otakar

1978

 0:28,60

1994

 

Brabencová

Dagmar

1985

 0:32,68

2000

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 0:28,17

2003

 

Brabencová

Dagmar

1985

 0:34,29

2002

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   100 m motýlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 1:54,20

2013

 

Boříková

Barbora

2008

 2:20,20

2016

9 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 1:34,00

2014

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 1:54,50

2005

10 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 1:25,90

1986

 

Černá

Sára

2006

 1:34,60

2016

11 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 1:20,50

1987

 

Poláková

Iveta

1970

 1:26,00

1981

12 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 1:12,30

1988

 

Brabencová

Dagmar

1985

 1:21,27

1997

13 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 1:08,90

1989

 

Brabencová

Dagmar

1985

 1:18,88

1998

14 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 1:07,10

1990

 

Brabencová

Dagmar

1985

 1:14,00

1999

ml.d.

 

Klempt

Otakar

1978

 1:04,20

1994

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 1:14,38

2012

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 1:02,26

2003

 

Brabencová

Dagmar

1985

 1:16,20

2002

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   200 m motýlek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

neplaváno

 

 

 

 

 

neplaváno

 

 

 

 

9 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 3:36,80

1985

 

Bednaříková

Barbora

2002

 4:17,90

2011

10 let

 

Pener

Filip

1998

 3:45,10

2008

 

Mrnková

Lucie

1990

 3:48,80

2000

11 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 2:51,30

1987

 

Poláková

Iveta

1970

 3:15,40

1981

12 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 2:42,90

1988

 

Brabencová

Dagmar

1985

 3:00,61

1997

13 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 2:29,20

1989

 

Brabencová

Dagmar

1985

 2:57,93

1998

14 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 2:30,70

1990

 

Brabencová

Dagmar

1985

 2:44,00

1999

ml.d.

 

Klempt

Otakar

1978

 2:26,70

1994

 

Brabencová

Dagmar

1985

 2:44,08

2000

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 2:19,60

2002

 

Brabencová

Dagmar

1985

 2:50,70

2002

   50 m volný způsob

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Klempt

Martin

1982

 0:38,50

1990

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 0:44,10

2004

9 let

 

Veverka

Jakub

1985

 0:35,00

1994

 

Smrčková

Pavlína

2006

 0:38,20

2015

10 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 0:33,70

1986

 

Plachá

Kateřina

1976

 0:35,80

1986

11 let

 

Veverka

Jakub

1985

 0:31,31

1996

 

Mikulková

Michaela

1995

 0:31,50

2006

12 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 0:28,63

2014

 

Mikulková

Michaela

1995

 0:30,77

2007

13 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 0:27,10

2015

 

Mikulková

Michaela

1995

 0:29,30

2008

14 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 0:26,20

2016

 

Klímová

Rebecca

1997

 0:28,90

2011

ml.d.

 

Hora

Bohumil

1998

 0:25,81

2014

 

Klímová

Rebecca

1997

 0:29,00

2012

st.d.

 

Janásek

Daniel

1996

 0:24,80

2014

 

Brabencová

Dagmar

1985

 0:30,20

2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  100 m volný způsob

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Klempt

Martin

1982

 1:28,30

1990

 

Bednaříková

Barbora

2002

 1:35,90

2010

9 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 1:18,20

2014

 

Bednaříková

Barbora

2002

 1:27,10

2011

10 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 1:12,50

1985

 

Mikulková

Michaela

1995

 1:18,00

2005

11 let

 

Veverka

Jakub

1985

 1:08,09

1996

 

Mikulková

Michaela

1995

 1:10,40

2006

12 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 1:02,60

2014

 

Vachulková

Petra

1993

 1:09,40

2005

13 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 1:00,47

2015

 

Mikulková

Michaela

1995

 1:05,70

2008

14 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 0:57,30

2016

 

Klímová

Rebecca

1997

 1:02,00

2011

ml.d.

 

Hora

Bohumil

1998

 0:56,10

2014

 

Klímová

Rebecca

1997

 1:03,20

2012

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 0:54,70

2003

 

Brabencová

Dagmar

1985

 1:06,20

2003

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  200 m volný způsob

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Veverka

Jakub

1985

 3:12,50

1993

 

Bednaříková

Barbora

2002

 3:27,80

2010

9 let

 

Veverka

Jakub

1985

 2:46,00

1994

 

Bednaříková

Barbora

2002

 3:10,10

2011

10 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 2:38,00

1985

 

Plachá

Kateřina

1976

 2:46,00

1986

11 let

 

Veverka

Jakub

1985

 2:24,24

1996

 

Danešová

Zuzana

1976

 2:36,10

1987

 

 

 

 

 

 

 

 

Plachá

Kateřina

1976

 2:36,10

1987

12 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 2:16,25

2014

 

Vachulková

Petra

1993

 2:28,62

2005

13 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 2:12,90

1989

 

Vopatová

Veronika

2002

 2:24,51

2015

14 let

 

Klempt

Otakar

1978

 2:07,73

1992

 

Klímová

Rebecca

1997

 2:15,89

2011

ml.d.

 

Hora

Bohumil

1998

 2:01,02

2014

 

Klímová

Rebecca

1997

 2:16,50

2012

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 1:59,87

2002

 

Brabencová

Dagmar

1985

 2:23,40

2002

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  400 m volný způsob

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 7:31,10

1984

 

Bednaříková

Barbora

2002

 7:10,30

2010

9 let

 

Veverka

Jakub

1985

 5:50,00

1994

 

Bednaříková

Barbora

2002

 6:41,80

2011

10 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 5:28,70

1985

 

Plachá

Kateřina

1976

 6:01,60

1986

11 let

 

Veverka

Jakub

1985

 4:58,54

1996

 

Plachá

Kateřina

1976

 5:22,30

1987

12 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 4:50,00

2014

 

Plachá

Kateřina

1976

 5:12,20

1988

13 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 4:42,50

1989

 

Vachulková

Petra

1993

 5:04,21

2006

14 let

 

Klempt

Otakar

1978

 4:41,90

1992

 

Klímová

Rebecca

1997

 4:51,75

2011

ml.d.

 

Hora

Bohumil

1998

 4:26,69

2013

 

Brabencová

Dagmar

1985

 4:59,20

2000

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 4:20,80

2003

 

Brabencová

Dagmar

1985

 5:03,00

2002

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  800 m volný způsob

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

neplaváno

 

 

 

 

 

Bednaříková

Barbora

2002

 14:23,30

2010

9 let

 

Veverka

Jakub

1985

 12:45,10

1994

 

Novotná

Monika

2001

 17:28,60

2010

10 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 11:09,40

1985

 

Plachá

Kateřina

1976

 12:06,60

1986

11 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 10:48,40

1986

 

Plachá

Kateřina

1976

 10:57,60

1987

12 let

 

Procházka

Ondřej

1975

  9:58,30

1987

 

Plachá

Kateřina

1976

 10:37,80

1988

13 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 10:03,90

1989

 

Vachulková

Petra

1993

 10:41,12

2006

14 let

 

Hora

Bohumil

1998

  9:43,28

2012

 

Klímová

Rebecca

1997

  9:55,48

2011

ml.d.

 

Hora

Bohumil

1998

 9:09,23

2013

 

Klímová

Rebecca

1997

 10:06,40

2012

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 9:00,90

2002

 

Vachulková

Petra

1993

 10:43,50

2011

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1500 m volný způsob

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

neplaváno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9 let

 

Kočárek

Jan

1972

 25:26,50

1981

 

 

 

 

 

 

10 let

 

Veverka

Jakub

1985

 22:12,10

1995

 

 

 

 

 

 

11 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 20:21,70

1986

 

 

 

 

 

 

12 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 18:51,60

1987

 

Vopatová

Veronika

2002

 22:07,77

2014

13 let

 

Hodek

Miroslav

1976

 18:48,30

1989

 

Novotná

Monika

2001

 22:18,20

2014

14 let

 

Hora

Bohumil

1998

 18:10,38

2012

 

Pašková

Tereza

2002

 23:40,00

2016

ml.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 17:30,70

2001

 

Brabencová

Dagmar

1985

 20:13,20

2000

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 16:54,30

2002

 

Bláhová

Lucie

1983

 21:03,50

2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  100 m polohový závod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Klempt

Martin

1982

 1:44,80

1990

 

Bednaříková

Barbora

2002

 1:40,29

2010

9 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 1:30,61

2014

 

Bednaříková

Barbora

2002

 1:35,60

2011

10 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 1:26,71

2015

 

Studentová

Valentýna

2006

 1:28,60

2016

11 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 1:23,09

2015

 

Studentová

Valentýna

2006

 1:25,94

2017

12 let

 

Klempt

Otakar

1978

 1:13,60

1990

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 1:19,70

2008

13 let

 

Klempt

Otakar

1978

 1:09,40

1991

 

Klímová

Rebecca

1997

 1:16,12

2010

14 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 1:07,50

2016

 

Klímová

Rebecca

1997

 1:11,60

2011

ml.d.

 

Klempt

Otakar

1978

 1:05,10

1994

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 1:12,60

2011

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 1:02,65

2002

 

Šorelová

Karolína

1993

 1:19,40

2010

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  200 m polohový závod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 3:43,90

2013

 

Bednaříková

Barbora

2002

 3:43,70

2010

9 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 3:14,00

2014

 

Bednaříková

Barbora

2002

 3:31,80

2011

10 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 2:59,20

1985

 

Danešová

Zuzana

1976

 3:09,40

1986

11 let

 

Klempt

Otakar

1978

 2:50,20

1989

 

Danešová

Zuzana

1976

 2:56,70

1987

12 let

 

Stríž

Vojtěch

2002

 2:38,00

2014

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 2:49,96

2008

13 let

 

Klempt

Otakar

1978

 2:33,10

1991

 

Klímová

Rebecca

1997

 2:39,24

2010

14 let

 

Klempt

Otakar

1978

 2:25,26

1992

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 2:37,33

2010

ml.d.

 

Klempt

Otakar

1978

 2:19,59

1994

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 2:36,70

2012

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 2:16,80

2002

 

Bláhová

Lucie

1983

 2:48,70

2000

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  400 m polohový závod

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 let

 

neplaváno

 

 

 

 

 

neplaváno

 

 

 

 

9 let

 

neplaváno

 

 

 

 

 

neplaváno

 

 

 

 

10 let

 

Novotný

Lukáš

2005

 6:34,60

2015

 

Bednaříková

Barbora

2002

 7:35,10

2012

11 let

 

Procházka

Ondřej

1975

 6:01,40

1986

 

Danešová

Zuzana

1976

 6:23,10

1987

12 let

 

Klempt

Otakar

1978

 5:44,30

1990

 

Vachulková

Štěpánka

1996

 6:07,56

2008

13 let

 

Klempt

Otakar

1978

 5:24,50

1991

 

Klímová

Rebecca

1997

 5:47,03

2010

14 let

 

Klempt

Otakar

1978

 5:08,36

1992

 

Klímová

Rebecca

1997

 5:26,97

2011

ml.d.

 

Klempt

Otakar

1978

 5:03,20

1994

 

Klímová

Rebecca

1997

 5:27,60

2012

st.d.

 

Veverka

Jakub

1985

 4:55,30

2002

 

Bláhová

Lucie

1983

 5:59,80

2000